Bērnu velosipēds GoKidy 20 Trainy Pink (Rata izmērs: 20 Rāmja izmērs: 12)
- Ražotājs: GOKIDY
- Modelis: Bērnu velosipēds GoKidy 20 Trainy Pink (Rata izmērs: 20 Rāmja izmērs: 12)
- Artikuls: TRN2004
- Pieejamība: Pieejams
-
159,00€
- Bez nodokļa: 131,41€
Velosipēda parametri
Velosipēda modelis: Trainy 20 (TRN2004)
Ražotājs: GoKidy
Velosipēda tips: Bērnu
Rāmja materiāls: Hi-Tensile tērauds
Rāmja Izmērs: 12"
Pārnesumu skaits: 1
Pārslēdzēji: Nav
Ieteicamais augums: 108 - 129 cm
Bremžu veids: V-brake
Amortizators: Rigid
Krāsa: Rozā
Dakšas modelis: Hi-Ten Steel
Sēdeklis: Kid Saddle
Stūre: BMX SWALLLOW
Riteņu izmērs: 20"
Klaņi: 32TX114
Riepas: Rubena Walrus (20*1,75)
Aizmugurējais pārslēdzējs: Nav
Transmisija: Nav
Velosipēda garantija: 2 gadi
Ražotāja valsts: Turcija
Velosipēda svars: 12.3 kg
Velosipēda iepakojuma izmērs (G*P*A): 135*20*76
Papildus apraksts: Velosipēdi tiek pārdoti 95% gatavi lietošanai, ražotāja iepakojumā. Pircējs pats ir atbildīgs par pareizu velosipēda montāžu un sagatavošanu lietošanai, attiecīgi garantijas talona noteikumiem. Šī noteikuma pārkāpšanas gadījumā, garantija precei netiek piemērota. Par velosipēda montāžu iesakām konsultēties ar speciālistu.
| Velosipēda parametri | |
| Velosipēda modelis | Trainy 20 (TRN2004) |
| Ražotājs | GoKidy |
| Velosipēda tips | Bērnu |
| Rāmja materiāls | Hi-Tensile tērauds |
| Rāmja Izmērs | 12" |
| Pārnesumu skaits | 1 |
| Pārslēdzēji | Nav |
| Ieteicamais augums | 108 - 129 cm |
| Bremžu veids | V-brake |
| Amortizators | Rigid |
| Krāsa | Rozā |
| Dakšas modelis | Hi-Ten Steel |
| Sēdeklis | Kid Saddle |
| Stūre | BMX SWALLLOW |
| Riteņu izmērs | 20" |
| Klaņi | 32TX114 |
| Riepas | Rubena Walrus (20*1,75) |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | Nav |
| Transmisija | Nav |
| Velosipēda garantija | 2 gadi |
| Ražotāja valsts | Turcija |
| Velosipēda svars | 12.3 kg |
| Velosipēda iepakojuma izmērs (G*P*A) | 135*20*76 |
| Papildus apraksts | Velosipēdi tiek pārdoti 95% gatavi lietošanai, ražotāja iepakojumā. Pircējs pats ir atbildīgs par pareizu velosipēda montāžu un sagatavošanu lietošanai, attiecīgi garantijas talona noteikumiem. Šī noteikuma pārkāpšanas gadījumā, garantija precei netiek piemērota. Par velosipēda montāžu iesakām konsultēties ar speciālistu. |

