: +371 23 37 79 33


Citi pakalpojumi klientiem

Turklāt, jo īpaši attiecībā uz uzņēmumiem, kas vēlas noteikt vai izveidot normālu darbību datoru savos birojos Datorubaze eksperti iesaka: Datora remontu un apkopi , datoru apkopes palīdzību, un kopumā augstas kvalitātes un ātrs datortehnikas remont.

Ļoti bieži birojos īpašnieki jautā sevi par to, kā labāk aprīkot savu ofisu ar tehniku, lai darbinieki jūstos ērti. Datorubaze iesaka izmantot "konfigurāciju, uzturēšanu un datora remontu", kā arī pārbaudīt datorus pat pēc tam, kad dators jau tiks salabots. Šis pakalpojums Datorubaze iesaka lietot regulāri, lai nodrošinātu stabilu augstas kvalitātes darbu visiem datoriem jūsu birojā.
Turklāt Datorubaze piedāvā drošu biroja Wi-Fi tīklu, pat tad, ja birojā ir vairāk nekā 10 datori kā arī sniegt vispārēju palīdzību datoru remontā.

Ja kāda iemesla dēļ biroja iekārtas ir bojātas, jūs vienmēr varat sazināties ar mūsu uzņēmumu un mēs sameklēsim jebkuru rezerves daļu, kuras vajadzīgas, lai veikt steidzamus remontdarbus.
Katram klientam ir iespēja noslēgt ilgtermiņa līgumu ar daudzām priekšrocībām biroja datortehnikas remontam un apkalpošanai, proti:

• Iespēja izsaukt meistaru lai ieinstalēt anti-virus, Windows un tā tālāk
• Operatīva datoru pārbaude
• Piekļuve pie jebkurai datoru sastāvdaļai, kura vajadzīga, lai uzlabotu savu aprīkojumu, kas ievērojami samazina remonta laiku.