Bērnu velosipēds Bisan BUFFALO Light Grey/Black/Red (Rata izmērs: 24 Rāmja izmērs: 12)
- Ražotājs: BISAN
- Modelis: Bērnu velosipēds Bisan BUFFALO Light Grey/Black/Red (Rata izmērs: 24 Rāmja izmērs: 12)
- Artikuls: BFF2430-90068-25
- Pieejamība: Pieejams
-
239,00€
- Bez nodokļa: 197,52€
Velosipēda parametri
Velosipēda modelis: BUFFALO
Ražotājs: Bisan
Velosipēda tips: Bērnu
Rāmja materiāls: Hi-Tensile tērauds
Rāmja Izmērs: 30 cm (12")
Pārnesumu skaits: 3 X 6
Pārslēdzēji: SUNRUN
Ieteicamais augums: 130 - 160 cm
Bremžu veids: V-Brakes
Amortizators: Priekšā
Krāsa: Pelēka / Melna / Sarkana
Dakšas modelis: MOZO
Sēdeklis: KINGPALACE
Stūre: JIABAO
Riteņu izmērs: 24"
Klaņi: SUNRUN (42*24*34/170mm)
Riepas: Mıtas/Cst/Chaoyang
Aizmugurējais pārslēdzējs: SHIMANO TOURNEY RD-TY200
Transmisija: 18 SPEED
Velosipēda garantija: 2 gadi
Ražotāja valsts: Turcija
Velosipēda svars: 8 kg
Velosipēda iepakojuma izmērs (G*P*A): 21*128*70
Papildus apraksts: Velosipēdi tiek pārdoti 95% gatavi lietošanai, ražotāja iepakojumā. Pircējs pats ir atbildīgs par pareizu velosipēda montāžu un sagatavošanu lietošanai, attiecīgi garantijas talona noteikumiem. Šī noteikuma pārkāpšanas gadījumā, garantija precei netiek piemērota. Par velosipēda montāžu iesakām konsultēties ar speciālistu.
| Velosipēda parametri | |
| Velosipēda modelis | BUFFALO |
| Ražotājs | Bisan |
| Velosipēda tips | Bērnu |
| Rāmja materiāls | Hi-Tensile tērauds |
| Rāmja Izmērs | 30 cm (12") |
| Pārnesumu skaits | 3 X 6 |
| Pārslēdzēji | SUNRUN |
| Ieteicamais augums | 130 - 160 cm |
| Bremžu veids | V-Brakes |
| Amortizators | Priekšā |
| Krāsa | Pelēka / Melna / Sarkana |
| Dakšas modelis | MOZO |
| Sēdeklis | KINGPALACE |
| Stūre | JIABAO |
| Riteņu izmērs | 24" |
| Klaņi | SUNRUN (42*24*34/170mm) |
| Riepas | Mıtas/Cst/Chaoyang |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO TOURNEY RD-TY200 |
| Transmisija | 18 SPEED |
| Velosipēda garantija | 2 gadi |
| Ražotāja valsts | Turcija |
| Velosipēda svars | 8 kg |
| Velosipēda iepakojuma izmērs (G*P*A) | 21*128*70 |
| Papildus apraksts | Velosipēdi tiek pārdoti 95% gatavi lietošanai, ražotāja iepakojumā. Pircējs pats ir atbildīgs par pareizu velosipēda montāžu un sagatavošanu lietošanai, attiecīgi garantijas talona noteikumiem. Šī noteikuma pārkāpšanas gadījumā, garantija precei netiek piemērota. Par velosipēda montāžu iesakām konsultēties ar speciālistu. |

