Bērnu velosipēds Bisan Lily V Turquoise (Rata izmērs: 16 Rāmja izmērs: 10)
- Ražotājs: BISAN
- Modelis: Bērnu velosipēds Bisan Lily V Turquoise (Rata izmērs: 16 Rāmja izmērs: 10)
- Artikuls: LIL1626-17060-25
- Pieejamība: Pieejams
-
189,00€
- Bez nodokļa: 156,20€
Velosipēda parametri
Velosipēda modelis: Lily V
Ražotājs: Bisan
Velosipēda tips: Bērnu
Rāmja materiāls: Hi-Tensile tērauds
Rāmja Izmērs: 26 cm (10")
Pārnesumu skaits: 1 X 1
Pārslēdzēji: Nav
Ieteicamais augums: 100 - 120 cm
Bremžu veids: V-fren/V-brake/Steel
Amortizators: Nav
Krāsa: Tirkīza
Dakšas modelis: Çelik/steel
Sēdeklis: JOYKIE
Stūre: JOYKIE
Riteņu izmērs: 16"
Klaņi: JOYKIE
Riepas: JOYKIE
Aizmugurējais pārslēdzējs: Nav
Transmisija: SINGLE SPEED
Velosipēda garantija: 2 gadi
Ražotāja valsts: Turcija
Velosipēda svars: 8 kg
Velosipēda iepakojuma izmērs (G*P*A): 21*110*70
Papildus apraksts: Velosipēdi tiek pārdoti 95% gatavi lietošanai, ražotāja iepakojumā. Pircējs pats ir atbildīgs par pareizu velosipēda montāžu un sagatavošanu lietošanai, attiecīgi garantijas talona noteikumiem. Šī noteikuma pārkāpšanas gadījumā, garantija precei netiek piemērota. Par velosipēda montāžu iesakām konsultēties ar speciālistu.
| Velosipēda parametri | |
| Velosipēda modelis | Lily V |
| Ražotājs | Bisan |
| Velosipēda tips | Bērnu |
| Rāmja materiāls | Hi-Tensile tērauds |
| Rāmja Izmērs | 26 cm (10") |
| Pārnesumu skaits | 1 X 1 |
| Pārslēdzēji | Nav |
| Ieteicamais augums | 100 - 120 cm |
| Bremžu veids | V-fren/V-brake/Steel |
| Amortizators | Nav |
| Krāsa | Tirkīza |
| Dakšas modelis | Çelik/steel |
| Sēdeklis | JOYKIE |
| Stūre | JOYKIE |
| Riteņu izmērs | 16" |
| Klaņi | JOYKIE |
| Riepas | JOYKIE |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | Nav |
| Transmisija | SINGLE SPEED |
| Velosipēda garantija | 2 gadi |
| Ražotāja valsts | Turcija |
| Velosipēda svars | 8 kg |
| Velosipēda iepakojuma izmērs (G*P*A) | 21*110*70 |
| Papildus apraksts | Velosipēdi tiek pārdoti 95% gatavi lietošanai, ražotāja iepakojumā. Pircējs pats ir atbildīgs par pareizu velosipēda montāžu un sagatavošanu lietošanai, attiecīgi garantijas talona noteikumiem. Šī noteikuma pārkāpšanas gadījumā, garantija precei netiek piemērota. Par velosipēda montāžu iesakām konsultēties ar speciālistu. |



