Kalnu velosipēds Bisan ATHENA V Metallic Grey/Blue/Purple (Rata izmērs: 29 Rāmja izmērs: 19)
- Ražotājs: BISAN
- Modelis: Kalnu velosipēds Bisan ATHENA V Metallic Grey/Blue/Purple (Rata izmērs: 29 Rāmja izmērs: 19)
- Artikuls: ATNV4829-95142-24
- Pieejamība: Pieejams
-
269,00€
- Bez nodokļa: 222,31€
Velosipēda parametri
Velosipēda modelis: ATHENA V
Ražotājs: Bisan
Velosipēda tips: Kalnu
Rāmja materiāls: Alumīnijs
Rāmja Izmērs: 48 cm (19")
Pārnesumu skaits: 3 X 7
Pārslēdzēji: SUNRUN
Ieteicamais augums: 170–185 cm
Bremžu veids: V-fren/v-brake/steel
Amortizators: Priekšā
Krāsa: Pelēka / Zila / Violeta
Dakšas modelis: Mozo
Sēdeklis: KINGPALACE
Stūre: JIABAO
Riteņu izmērs: 29"
Klaņi: SUNRUN (42*24*34/170mm)
Riepas: Mıtas/Cst/Chaoyang
Aizmugurējais pārslēdzējs: SHIMANO TOURNEY RD-TY200
Transmisija: 21 SPEED
Velosipēda garantija: 2 gadi
Ražotāja valsts: Turcija
Velosipēda svars: 14,5 kg
Velosipēda iepakojuma izmērs (G*P*A): 21*145*77
Papildus apraksts: Velosipēdi tiek pārdoti 95% gatavi lietošanai, ražotāja iepakojumā. Pircējs pats ir atbildīgs par pareizu velosipēda montāžu un sagatavošanu lietošanai, attiecīgi garantijas talona noteikumiem. Šī noteikuma pārkāpšanas gadījumā, garantija precei netiek piemērota. Par velosipēda montāžu iesakām konsultēties ar speciālistu.
| Velosipēda parametri | |
| Velosipēda modelis | ATHENA V |
| Ražotājs | Bisan |
| Velosipēda tips | Kalnu |
| Rāmja materiāls | Alumīnijs |
| Rāmja Izmērs | 48 cm (19") |
| Pārnesumu skaits | 3 X 7 |
| Pārslēdzēji | SUNRUN |
| Ieteicamais augums | 170–185 cm |
| Bremžu veids | V-fren/v-brake/steel |
| Amortizators | Priekšā |
| Krāsa | Pelēka / Zila / Violeta |
| Dakšas modelis | Mozo |
| Sēdeklis | KINGPALACE |
| Stūre | JIABAO |
| Riteņu izmērs | 29" |
| Klaņi | SUNRUN (42*24*34/170mm) |
| Riepas | Mıtas/Cst/Chaoyang |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | SHIMANO TOURNEY RD-TY200 |
| Transmisija | 21 SPEED |
| Velosipēda garantija | 2 gadi |
| Ražotāja valsts | Turcija |
| Velosipēda svars | 14,5 kg |
| Velosipēda iepakojuma izmērs (G*P*A) | 21*145*77 |
| Papildus apraksts | Velosipēdi tiek pārdoti 95% gatavi lietošanai, ražotāja iepakojumā. Pircējs pats ir atbildīgs par pareizu velosipēda montāžu un sagatavošanu lietošanai, attiecīgi garantijas talona noteikumiem. Šī noteikuma pārkāpšanas gadījumā, garantija precei netiek piemērota. Par velosipēda montāžu iesakām konsultēties ar speciālistu. |


