Pilsētas velosipēds Bisan SORRENTO Cream/Gold (Rata izmērs: 28 Rāmja izmērs: 17)
- Ražotājs: BISAN
- Modelis: Pilsētas velosipēds Bisan SORRENTO Cream/Gold (Rata izmērs: 28 Rāmja izmērs: 17)
- Artikuls: SRN2844-12078-25
- Pieejamība: Pieejams
-
259,00€
- Bez nodokļa: 214,05€
Velosipēda parametri
Velosipēda modelis: SORRENTO
Ražotājs: Bisan
Velosipēda tips: Pilsētas
Rāmja materiāls: Hi-Tensile tērauds
Rāmja Izmērs: 44 cm (17")
Pārnesumu skaits: 1 X 3
Pārslēdzēji: SHIMANO NEXUS SL-3S41E
Ieteicamais augums: 160–175 cm
Bremžu veids: V-fren/v-brake/steel
Amortizators: Nav
Krāsa: Gaiši brūna / Zelta
Dakšas modelis: Çelik/Steel
Sēdeklis: SELLE ROYAL
Stūre: ZOOM
Riteņu izmērs: 28"
Klaņi: TIANJIN DOUBLE TREE (38T/170mm)
Riepas: CST/CHAOYANG
Aizmugurējais pārslēdzējs: Nav
Transmisija: 3 SPEED
Velosipēda garantija: 2 gadi
Ražotāja valsts: Turcija
Velosipēda svars: 18 kg
Velosipēda iepakojuma izmērs (G*P*A): 27*145*82
Papildus apraksts: Velosipēdi tiek pārdoti 95% gatavi lietošanai, ražotāja iepakojumā. Pircējs pats ir atbildīgs par pareizu velosipēda montāžu un sagatavošanu lietošanai, attiecīgi garantijas talona noteikumiem. Šī noteikuma pārkāpšanas gadījumā, garantija precei netiek piemērota. Par velosipēda montāžu iesakām konsultēties ar speciālistu.
| Velosipēda parametri | |
| Velosipēda modelis | SORRENTO |
| Ražotājs | Bisan |
| Velosipēda tips | Pilsētas |
| Rāmja materiāls | Hi-Tensile tērauds |
| Rāmja Izmērs | 44 cm (17") |
| Pārnesumu skaits | 1 X 3 |
| Pārslēdzēji | SHIMANO NEXUS SL-3S41E |
| Ieteicamais augums | 160–175 cm |
| Bremžu veids | V-fren/v-brake/steel |
| Amortizators | Nav |
| Krāsa | Gaiši brūna / Zelta |
| Dakšas modelis | Çelik/Steel |
| Sēdeklis | SELLE ROYAL |
| Stūre | ZOOM |
| Riteņu izmērs | 28" |
| Klaņi | TIANJIN DOUBLE TREE (38T/170mm) |
| Riepas | CST/CHAOYANG |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | Nav |
| Transmisija | 3 SPEED |
| Velosipēda garantija | 2 gadi |
| Ražotāja valsts | Turcija |
| Velosipēda svars | 18 kg |
| Velosipēda iepakojuma izmērs (G*P*A) | 27*145*82 |
| Papildus apraksts | Velosipēdi tiek pārdoti 95% gatavi lietošanai, ražotāja iepakojumā. Pircējs pats ir atbildīgs par pareizu velosipēda montāžu un sagatavošanu lietošanai, attiecīgi garantijas talona noteikumiem. Šī noteikuma pārkāpšanas gadījumā, garantija precei netiek piemērota. Par velosipēda montāžu iesakām konsultēties ar speciālistu. |




