Pilsētas velosipēds Bisan Fluante C Glossy Black /Silver (Rata izmērs: 700C Rāmja izmērs: 20,5)
- Ražotājs: BISAN
- Modelis: Pilsētas velosipēds Bisan Fluante C Glossy Black /Silver (Rata izmērs: 700C Rāmja izmērs: 20,5)
- Artikuls: FLC7052-77096-23
- Pieejamība: Pieejams
-
279,00€
- Bez nodokļa: 230,58€
Velosipēda parametri
Velosipēda modelis: Fluante C
Ražotājs: Bisan
Velosipēda tips: Pilsētas
Rāmja materiāls: Hi-Tensile tērauds
Rāmja Izmērs: 52 cm (20,5")
Pārnesumu skaits: 1 X 1
Pārslēdzēji: Nav
Ieteicamais augums: 170 - 185 cm
Bremžu veids: Kontra/coaster brake
Amortizators: Nav
Krāsa: Melna / Pelēka
Dakšas modelis: Çelik/Steel
Sēdeklis: WENDY
Stūre: ZOOM
Riteņu izmērs: 700C
Klaņi: TIANJIN DOUBLE TREE (38T/170mm)
Riepas: Mitas/Cst/Chaoyang
Aizmugurējais pārslēdzējs: Nav
Transmisija: SINGLE SPEED
Velosipēda garantija: 2 gadi
Ražotāja valsts: Turcija
Velosipēda svars: 17 kg
Velosipēda iepakojuma izmērs (G*P*A): 21*142*82
Papildus apraksts: Velosipēdi tiek pārdoti 95% gatavi lietošanai, ražotāja iepakojumā. Pircējs pats ir atbildīgs par pareizu velosipēda montāžu un sagatavošanu lietošanai, attiecīgi garantijas talona noteikumiem. Šī noteikuma pārkāpšanas gadījumā, garantija precei netiek piemērota. Par velosipēda montāžu iesakām konsultēties ar speciālistu.
| Velosipēda parametri | |
| Velosipēda modelis | Fluante C |
| Ražotājs | Bisan |
| Velosipēda tips | Pilsētas |
| Rāmja materiāls | Hi-Tensile tērauds |
| Rāmja Izmērs | 52 cm (20,5") |
| Pārnesumu skaits | 1 X 1 |
| Pārslēdzēji | Nav |
| Ieteicamais augums | 170 - 185 cm |
| Bremžu veids | Kontra/coaster brake |
| Amortizators | Nav |
| Krāsa | Melna / Pelēka |
| Dakšas modelis | Çelik/Steel |
| Sēdeklis | WENDY |
| Stūre | ZOOM |
| Riteņu izmērs | 700C |
| Klaņi | TIANJIN DOUBLE TREE (38T/170mm) |
| Riepas | Mitas/Cst/Chaoyang |
| Aizmugurējais pārslēdzējs | Nav |
| Transmisija | SINGLE SPEED |
| Velosipēda garantija | 2 gadi |
| Ražotāja valsts | Turcija |
| Velosipēda svars | 17 kg |
| Velosipēda iepakojuma izmērs (G*P*A) | 21*142*82 |
| Papildus apraksts | Velosipēdi tiek pārdoti 95% gatavi lietošanai, ražotāja iepakojumā. Pircējs pats ir atbildīgs par pareizu velosipēda montāžu un sagatavošanu lietošanai, attiecīgi garantijas talona noteikumiem. Šī noteikuma pārkāpšanas gadījumā, garantija precei netiek piemērota. Par velosipēda montāžu iesakām konsultēties ar speciālistu. |



