DELL 3620 Tower i7-7700 64GB 256SSD M.2 NVME RX560 4GB WIN10Pro
- Ražotājs: Dell
- Modelis: DELL 3620 Tower i7-7700 64GB 256SSD M.2 NVME RX560 4GB WIN10Pro
- Artikuls: RW87247
- Pieejamība: Pieejams
-
719,00€
- Bez nodokļa: 594,21€
Parametri
Modelis: Dell Precision 3620 Tower
Procesora modelis un numurs: Intel Core i7-7700 3.60-4.20GHz
Operatīvā atmiņa (RAM): 64 GB
Cietais disks (SSD): 256 GB M.2 NVME
Diskdzinis: NODVD
Video karte: AMD Radeon RX 560
Operētājsistēma: Windows 10 Pro
Procesora tips: Intel Core i7
Procesora kodolu skaits: 4
Maģistrāles ātrums: 8 GT/s
Kešatmiņa: 8 MB
Atmiņas tips: DDR4
Maksimālā atmiņa: 64 GB
Atmiņas ligzdu skaits: 4
HDD apgriezieni: SSD
HDD SATA kontrolieris: SATA3 (6Gb/s)
Videokartes tips: AMD Radeon
Video kartes atmiņa: 4 GB GDDR5
Integrētā tīkla karte: Intel Ethernet Connection I219-LM
Tīkla kartes ātrums: 10/100/1000 Mbit/s
USB 2.0 portu skaits: 4
USB 3.1 Gen 1 portu skaits: 6
Savienojumi: RJ-45, DVI, HDMI, DisplayPort, Com Port, Audio in/Audio out, Mic
Svars: 11.70 kg
Barošanas bloks: 290 W
Datora izmērs (G*P*A): 36*17.5*43.5
Iepakojuma izmērs (G*P*A): 52*47.5*24
Produkta stāvoklis: Renew
Garantija: 2 gadi
| Parametri | |
| Modelis | Dell Precision 3620 Tower |
| Procesora modelis un numurs | Intel Core i7-7700 3.60-4.20GHz |
| Operatīvā atmiņa (RAM) | 64 GB |
| Cietais disks (SSD) | 256 GB M.2 NVME |
| Diskdzinis | NODVD |
| Video karte | AMD Radeon RX 560 |
| Operētājsistēma | Windows 10 Pro |
| Procesora tips | Intel Core i7 |
| Procesora kodolu skaits | 4 |
| Maģistrāles ātrums | 8 GT/s |
| Kešatmiņa | 8 MB |
| Atmiņas tips | DDR4 |
| Maksimālā atmiņa | 64 GB |
| Atmiņas ligzdu skaits | 4 |
| HDD apgriezieni | SSD |
| HDD SATA kontrolieris | SATA3 (6Gb/s) |
| Videokartes tips | AMD Radeon |
| Video kartes atmiņa | 4 GB GDDR5 |
| Integrētā tīkla karte | Intel Ethernet Connection I219-LM |
| Tīkla kartes ātrums | 10/100/1000 Mbit/s |
| USB 2.0 portu skaits | 4 |
| USB 3.1 Gen 1 portu skaits | 6 |
| Savienojumi | RJ-45, DVI, HDMI, DisplayPort, Com Port, Audio in/Audio out, Mic |
| Svars | 11.70 kg |
| Barošanas bloks | 290 W |
| Datora izmērs (G*P*A) | 36*17.5*43.5 |
| Iepakojuma izmērs (G*P*A) | 52*47.5*24 |
| Produkta stāvoklis | Renew |
| Garantija | 2 gadi |



